کارتن سازی

کارتن سازی
امتیاز به محصول

اهمیت کارتن سازی و توجه به کیفیت بسته بندی از جمله اموری می‌باشد که در راستای توسعه کسب و کار شما و سهولت حمل و نقل آن‌ها به نقاط مختلف راه اندازی شده است.
در واقع کارتن سازی را می‌توان در زمره صنایعی دانست که تمامی واحدهای تولیدی به نوعی با آن در ارتباط بوده و بدون استمداد از آن نمی‌توانند فعالیت تجاری خود را توسعه داده و به نقاط مختلف یک و یا چندین کشور در سطح جهان ارتقا دهند.

استفاده از کارتن با کیفیت و رعایت اصول بسته بندی مناسب می‌تواند اقدام مهمی در راستای توسعه کسب و کار شما باشد؛ بنابراین در زمان انتخاب یک شرکت مناسب در حیطه کارتن و جعبه سازی باید به ظرافت کاری آن‌ها توجه نمایید.

اهمیت استفاده از کارتن

صنایع تولیدی مختلف برای بسته بندی محصولات خود به لوازم و ابزار مخصوص نیاز دارند، تا کالا و محصولات تولیدی خود را برای انتقال به بازار های فروش و ارسال برای مشتریان بسته بندی کنند و این بسته بندی باید به گونه‌ ای باشد که ایمنی کالاها را حفظ نموده و در نهایت جلوه های شیک و مناسب در بسته بندی آن ها داشته باشد.

اما طبق قوانین و مقررات سازمان های جهانی، لوازم بسته بندی کالاها باید به گونه‌ ای باشد که به محیط زیست نیز صدمه ‌ای وارد نکند. توسعه و رشد کسب و کارهای امروزی با صنایع مختلفی مربوط و گره خورده است. اهمیت کارتن سازی و توجه به کیفیت بسته بندی از جمله اموری می‌ باشند که در راستای توسعه کسب و کار شما و سهولت حمل و نقل آن ها به نقاط مختلف راه اندازی شده است.

مزایای استفاده از انواع کارتن

1- مزیت های اقتصادی محصولات انواع کارتن سازی

بسته بندی ارزان به دلیل پایین بودن قیمت مواد اولیه

هزینه پایین حمل و نقل و انبارداری به دلیل وزن کم و ساختار سبک

امکان اصلاح و تغییر ساختار و گرافیک بسته بندی با کمترین هزینه به دلیل فناوری های صنعت کارتن سازی

2- مزیت های ساختاری محصولات کارتن سازی

مقاومت مناسب در مقابل فشار و پارگی و ضربه در عین سبکی، در صورت استفاده کردن از کاغذ مناسب و مواد افزودنی مناسب

امکان ایجاد تهویه هوا در کارتن ها با ایجاد حفره های مخصوص

انعطاف پذیری و قابلیت شکل گیری به صورت اشکال مختلف هندسی

عایق بودن در مقابل کاهش و افزایش دما

قابلیت استفاده برای بسته بندی اکثر محصولات

قابلیت چاپ پذیری و طراحی جذاب و استفاده در تبلیغات

مزیت های محیط زیستی محصولات صنعت کارتن سازی

کاربرد های بسته بندی

  • بسته بندی کتاب
  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
  • بسته بندی لوازم خواب
  • بسته بندی لوازم دکوری و خرده ریز های داخل سالن
  • بسته بندی دارویی
  • بسته بندی خشکبار
  • بسته‌ بندی انواع کاغذ، مدارک، پوشه

کارتن اسباب کشی

شاید بتوان گفت که اسباب کشی و حمل و نقل وسایل چه برای منازل چه برای ادارات و سازمان ها از سخت ترین کارهای زندگی می باشد. یکی از مواردی که در این زمینه افراد بسیار به آن توجه دارند این است که به وسایل و تجهیزاتشان آسیب نرسد.

اغلب افراد برای حمل و نقل و اسباب کشی از کارتن های از قبل استفاده شده که معمولا آلوده و غیر مقاوم نیز هستند، استفاده می کنند که علاوه بر آلوده بودن توانایی تحمل وزن وسایل را ندارند و این عامل موجب آسیب رساندن به وسایل می شود که تمام این عوامل باعث سخت شدن و ایجاد دردسر در زمان جابجایی و اسباب کشی می شود

از این رو به افرادی که در حال اسباب کشی هستند یا قصد دارند در ﺁینده نزدیک جابجا شوند و نگران و وسایل و تجهیزات خود هستند که مبادا آسیبی بهشان برسد و همچنین این حمل و نقل برایشان ﺁسان تر تمام شود پیشنهاد می شود از کارتن اسباب کشی استفاده کنند.

کارتن سازی
کارتن سازی

بسته بندی یک اقدام بسیار مهم در اثاث کشی و باربری است.

تمامی اقلامی که قرار است در طول حمل اثاثیه به خانه جدید انتقال یابد باید به گونه ای بسته بندی شود که سلامت انها در طول انجام مراحل جابه جایی حفظ شود. اقلامی که قابلیت قرار گرفتن در کارتن برای اسباب کشی و جعبه ها را دارند بهتر است درون کارتن قرار گرفته و بسته بندی شوند و سایر اقلام بزرگتر که داخل جعبه قرار نمی گیرند مثل مبلمان و امثال آن را با روشهای دیگر مثل استفاده از پلاستیک های حباب دار و یا روکش های محافظ می توان بسته بندی کرد.

بسته بندی با استفاده از کارتن برای اسباب کشی کاری است که نیاز به سازماندهی و برنامه ریزی دارد و احتمالا وقت زیادی را از شما می گیرد ،اما در عوض شانس موفقیت شما در طول جابجایی اثاثیه منزل و عدم بروز خسارت و شکستن وسایل افزایش می یابد.

یکی از مهمترین ابزارها برای اسباب کشی و حمل بار در هنگام جابه جای کارتن اسباب کشی است. کارتن ها علاوه بر نظم دادن به روند کار جابه جایی ، در محافظت از اسباب نیز کاربرد فراوانی دارند. برای تهیه کارتن مناسب برای اسباب کشی لازم است نکاتی را بدانید.

بهترین کارتن برای اسباب کشی کارتن های ۵لایه هستند که از استحکام کافی برای حمل اسباب منزل مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر استحکام کارتن های اسباب کشی، اندازه و سایز آنها نیز اهمیت فراوانی دارند. کارتن های اسباب کشی نباید در ابعاد خیلی بزرگ و نه در ابعاد خیلی کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از نکات مهم برای استفاده از کارتن در اسباب کشی استفاده از کارتن های نو و سالم است. زیرا در صورت مناسب نبودن ممکن است به اسباب شما آسیب وارد شود.

مزایای کارتن اسباب کشی

اطمینان از عدم آسیب دیدن لوازم

صرفه‌جویی در وقت و نظم بیشتر

وزنه سبک انواع کارتن های بسته بندی حمل بار

قابل بازیافت بودن

قیمت مناسب

مدیر سایت
ارسال دیدگاه